Ilusi laureatem nagrody Dobry Design 2018

Śmiałe wizje i oryginalne rozwiązania, wpisujące się w najnowsze trendy w projektowaniu – podczas V Forum Dobrego Designu wręczono wyróżnienia i tytuły Dobry Design 2018. Laureatów wskazało największe w Polsce profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz. Swoją nagrodę przyznali również internauci i redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj.

6 grudnia podczas Forum Dobrego Designu w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018 organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl. W tegorocznej edycji produkty konkurowały w 12 kategoriach.

ILUSI ogromną przewagą głosów otrzymała I nagrodę w kategorii Przestrzeń Dziecka za serię mebli i frontów o wdzięcznej nazwie TATTO, dedykowanej dzieciom niewidomym i niedowidzącym. Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, dlatego I nagroda jest dla ILUSI i dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Seria TATTO jest wyjątkowa, inna i ważna, i bardzo się cieszę, bo liczę, że temat mebli i wyposażenia wnętrz skierowany do dzieci i osób z poważną dysfunkcją wzroku zostanie szerzej zauważony i doceniony.

Oby tak dalej :)

trzymajcie kciuki,

Kasia

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.