Fronty ILUSI

FRONTY

…bo niewiele trzeba by odmienić wnętrze, które Cię otacza. Fronty ILUSI to jakość, elegancja i ponadczasowy design. Naszym celem jest stworzenie pięknych mebli, które nigdy nie wyjdą z mody. Wzorujemy się na najlepszych i nieprzemijalnych wzorach i kolorach. A jeśli chciałbyś coś jeszcze innego, jesteśmy otwarci. Zaprojektujemy indywidualnie dla Ciebie.

BESTA: to chyba najbardziej popularny system IKEA, dzięki któremu możesz zaaranżować niemal każdą ścianę. Oparta na podstawowych modułach 60x64 i 60x44cm i dwóch głębokościach co pozwala na dowolność konfiguracji. Twórz, układaj i ubierz w ILUSI. Z nami Twój zestaw będzie inny niż wszystkie, będzie idealny!

METOD: to znakomicie znany system mebli do kuchni. Stwórz swoją kuchnię w oparciu o fronty ILUSI i obudowy IKEA METOD a otrzymasz wyjątkowy efekt – elegancji lub rustykalny, jaki tylko chcesz. Ale nie ograniczaj się. Z IKEA METOD możesz stworzyć zarówno kuchnię jak i przepiękną komodę.

Kuchnia – wiemy, że kuchnia to bardzo specyficzny temat, na wymiar, dlatego zamiast proponować gotowe zestawy oferujemy bezpośredni kontakt i projekt indywidualny, szyty na miarę.

PAX: to system mebli do zabudowy garderoby. ILUSI + obudowy PAX do drzwi zawiasowych to gwarancja niepowtarzalnej garderoby, która cieszyć będzie oko każdego poranka J

STUVA: to system mebli dla dzieci, który z ILUSI stworzy kolorowy, bajkowy świat Twojego malucha pełen kolorów i ciekawych wzorów.

NOGI KORALOWE – piękne i pomysłowe, a jednocześnie otwarte na Twoje pomysły. To nogi z nawlekanych na pręt korali, z których każdy może mieć inny kształt i kolor. Proponujemy kilka finezyjnie zaprojektowanych gotowych konfiguracji. A jeśli chciałbyś stworzyć własne zestawienie kolorów i wzorów, skorzystaj z konfiguratora. W ofercie posiadamy obecnie 4 wzory korali oraz 12 kolorów wybranych specjalnie przez ILUSI.

Zobacz fronty ILUSI

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.