Gotowy na przygodę z ILUSI?

IKEA to baza, ILUSI to jej ubranie. Tak w krótki sposób można zinterpretować przesłanie ILUSI – ubieramy nagie meble. Fani IKEA wiedzą, jak sprawdzone i funkcjonalne są ich meble systemowe. Jednak dostępność kolorów i wzorów frontów oraz innych akcesoriów jest znacznie ograniczona, co sprawia, że większość użytkowników posiada bardzo podobne rozwiązania.

Z ILUSI sprawisz, że twoje meble będą wyjątkowe i niemal niepowtarzalne, a wszystko zależy od Ciebie, od tego jaki zestaw frontów, kolorów i wzorów wybierzesz. Bazujemy na najpopularniejszych systemach IKEA – BESTA, STUVA, PAX i METOD, ale zawsze otwarci jesteśmy na ‘inne’ wymiary.

Jak to działa?

Posiadasz już meble z IKEA, ale chciałbyś coś zmienić? Nadać im ciekawy kolor, fakturę czy nawet konfigurację? A może przymierzasz się do zakupu? Rozwiązania IKEA Ci odpowiadają, ale chciałbyś nadać meblom oryginalnego wyglądu? Po to jest ILUSI. Wybierz dowolną bazę z IKEA, znajdź jej odpowiednik w ILUSI i ciesz się szerokim wyborem wyjątkowych wzorów i kolorów frontów.

Oferujemy fronty lakierowane – gładkie, frezowane lub z nadrukiem.

By nadać meblom perfekcyjnego wykończenia wybierz dodatkowe panele boczne i górne, polecane szczególnie do mebli lub zestawów wolnostojących – jak komoda, szafka RTV itp.

Chcąc osiągnąć pełny efekt oryginalności wybierz też wyjątkowe nogi, które z łatwością możesz zamontować do Twoich idealnych mebli. Oferujemy ręcznie malowane nóżki od Daj mi Nogę oraz niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju nogi ‘koralowe’, które możesz zaprojektować sobie sam. Nogi koralowe świetnie sprawdzą się do blatów ILUSI, dzięki czemu stworzyć możesz niezwykły stół jadalny, stolik kawowy, biurko czy toaletkę.

 

Przejdź do sklepu lub zaprojektuj sam z naszym kreatorem.

 

#ILUSI

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.