Witaj w świecie ILUSI

ILUSI to młoda, nowoczesna i pełna wyjątkowych pomysłów marka projektująca i wykonująca ‚modę’ meblową. Możesz z nami ubrać każdy mebel z IKEA i nie tylko. Do wyboru masz fronty, blaty, nogi, panele boczne i uchwyty, którymi  dowolnie operujesz i dzięki nim aranżujesz cudowne, niepowtarzalne wnętrza. ILUSI dba o każdy detal, dzięki czemu możesz być pewny, że wykonane przez nas produkty są wysokiej jakości i niejedno zniosą;)

Idea ILUSI powstała z pasji do tworzenia, dążenia do prostoty i oryginalności. Obecnie oferta producentów meblowych jest bardzo szeroka. IKEA jest dla nich ogromną konkurencją – ale czy nie wydaje Ci się, że wszyscy mają to samo. Chcemy to zmienić i dać Ci możliwość stworzenia niepowtarzalnych, spersonalizowanych mebli na bazie IKEA i ich najpopularniejszych systemów – METOD, BESTA, PAX, STUVA. Więc jeśli posiadasz już meble w systemie IKEA i chciałbyś je ożywić lub jeśli myślisz o takich, ale chciałbyś się wyróżnić od innych – ILUSI jest właśnie dla Ciebie. Nie ograniczamy się jednak tylko do IKEA. Idziemy o krok dalej. Oferujemy wykonanie frontów na wymiar, dostosujemy się do Ciebie.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i projektantów wnętrz, którzy z pewnością znajdą niezliczone możliwości wykorzystania elementów ILUSI. Nasz sklep już działa, choć jest nadal w trakcie rozbudowy. Dlatego jeśli nie widzicie niektórych produktów lub ich ceny – dajcie znać, odpowiemy na każde pytanie i wyślemy ofertę.

#ILUSI

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.