Współpraca

Architekci wnętrz, pracownie i studia, które w swoich projektach chciałyby zastosować wyjątkowe meble, fronty i panele ścienne, nie tylko z oferty, ale też na zamówienie specjalne zapraszam do współpracy.

Tworzycie  pracownie pełne niezwykłych, świetnie zaprojektowanych wnętrz?

Ja jestem ILUSI, młoda, energiczna, pełna pomysłów nowa marka na polskim rynku. ILUSI powstała z pasji do tworzenia, dążenia do prostoty i oryginalności.

 

Co robię?

projektuję, a następnie wykonuję na zamówienie wyjątkowe meble i fronty do mebli - na wymiar lub dostosowane do najpopularniejszych systemów Ikea

 

Co oferuję?

  • niepowtarzalny design i wysokiej jakości materiały
  • szeroką ofertę projektów gotowych oraz nieograniczone możliwości projektów indywidualnych mebli lub frontów w tym: wykonanie mebli skonfigurowanych przez architekta w oparciu o produkty i wzory ILUSI lub zaprojektowanie  i wykonanie nowych wzorów wg przesłanej inspiracji na życzenie klienta
  • profesjonalne wsparcie techniczne
  • elastyczne warunki współpracy w systemie prowizyjnym

Dzięki współpracy z ILUSI będziecie mogli Państwo zrealizować najbardziej kreatywne założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość produktów, wysokie standardy obsługi i terminową realizację.